![]() |
|
#1
|
|||||
|
|||||
![]() why would you use 2 cups instead of 4? Because of different water?? That's not right.
Also, check your local grocery store. I pay about $2 for 5g of RO water, even from our local water store. $5.99 seems a bit high.
__________________
Brad |