![]() |
#3
|
||||
|
||||
![]() Thanks for the info. Ok, I'll see if I can find some tufa, and use that instead. It's too bad, as it looks nice and it's $0.37 / lbs. so you can't beat the price.
If anyone here knows of a place that sales tufa, please let me know, and thanks again for your help. Rob |