![]() |
#17
|
||||
|
||||
![]() Quote:
It isn't hard to make... Until you get to the drive dog. Then, you got some issues. It'll be difficult to do without the proper tools, and takes a bit of time. At $70 for two units, the pricing is cheap. My time is worth a lot more than that... If yours isn't, Go for it! Regards. Mike Kirda |