![]() |
#7
|
||||
|
||||
![]() j&l were selling them for 14. 95 each-i got 7.95 for each-but you bring in 40 or 50 a month it really adds up.next project i am going to breed are neon gobies-and then slowly work up to helfinger gobies.all the while dropping the prices for everyone
|