![]() |
#16
|
|||||
|
|||||
![]() If you were looking at getting that tank, I'd suggest cooking/power washing the rock, and some big time cleaning of everything else. For $400, you could almost buy the equipment brand new, rather than used. All the livestock would be almost worthless after a thorough cleaning as well. If you are new at this, I'd stear well clear of it.
__________________
240 gallon tank build: http://www.canreef.com/vbulletin/sho...d.php?t=110073 |