![]() |
|
#1
|
|||||
|
|||||
![]() how big is the tank? you could always go to save on foods ect.. and buy ro water for 3 bucks per 5 gal if you can't aford to shell out for a ro unit at this time.
Steve
__________________
![]() Some strive to be perfect.... I just strive. |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|