![]() |
|
Portal | PhotoPost Gallery | Register | Blogs | FAQ | Members List | Calendar | Search | Today's Posts | Mark Forums Read |
|
Thread Tools | Display Modes |
#18
|
||||
|
||||
![]() Thats expensive, I just bought about 120 lbs at J&l and paid 4.29 a pound, even with shipping cost it was 5 bucks, and the rock as a tong of coraline algae and also believe it or not some macro algae. I find that most things are much more expensive at AI.
|
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|