![]() |
#3
|
|||||
|
|||||
![]() I would just invest in a RO/DI unit $300-$400
since at grocery stores is 2-3$ per refill, and it requires u to bring multiple jugs to have it refilled save money over the long run and much much more convenient. |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|