![]() |
#5
|
||||
|
||||
![]() Thats a couple of good pointe right there.
For the best combination of cost and time to cycle, buying your LR from a reefer with a healthy and established system is the way to go. I sell LR for 3-4$ lb, I'm sure you can find an Albertan who's prices are comparable. |