![]() |
#27
|
|||||
|
|||||
![]() $1.00 per inch is pretty pricey though, expensive way to learn to fish.
Maybe good for the absolute newbie without any gear to give it a try once or twice though. I have fished a couple times now, so this would be a bit too expensive for me, but thanks for the info! |