Canreef Aquatics Bulletin Board  

Go Back   Canreef Aquatics Bulletin Board > General > Pictures

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #5  
Old 01-04-2004, 05:59 AM
UnderWorldAquatics
Guest
 
Posts: n/a
Default

I am a distributor for mountain dog food as well they make raw diets for dogs and cats, a 40lb box cost me about $28 with tax lasts 7-8 days lol and he would eat even more if I was feeding kibble, it works out alot cheaper than kibble, good kibble at least and is way better, plus they drop rocks, no mushy poop, way better all around retail is about $45 for a 40lb box at most stores that carry it, I buy for zeus 300-400lbs at a time
Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT. The time now is 04:17 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.