![]() |
|
Portal | PhotoPost Gallery | Register | Blogs | FAQ | Members List | Calendar | Search | Today's Posts | Mark Forums Read |
|
Thread Tools | Display Modes |
#1
|
|||||
|
|||||
![]() I have a couple hundred pounds of live rock all has coral and other life growing on and in it, I've had most of it for about 8 years need it gone
$3 per LB or can work out price per pice. |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|