![]() |
|
||||||||
| Portal | PhotoPost Gallery | Register | Blogs | FAQ | Members List | Calendar | Search | Today's Posts | Mark Forums Read |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Well I do have it cheaper ,I live in apartment (ground floor of course ) .I even have free heat and hot water . but i do buy 105.5 g a month from thritys food store (RO) .It cost me about $75.00 amonth . I do wonder if a RO machine would be cheaper . Tank size is 130g
|
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|