Using that gel would probably cost $100.00 per rock. It is better to do what Beth (Red Green of rubber bands) says. I use that stick you can buy at your LFS. 
__________________
Bob
-----------------------------------------------------
To be loved you have to be nice to people every day - To be hated you don't have to do squat.
---------Homer Simpson--------
|